fbpx

BALDŲ, KILIMŲ, ČIUŽINIŲ VALYMAS

+37063701111

GALIME ATVYKTI PAS JUS IR IŠVALYTI BALDUS ĮVAIRIUS, KILIMUS IR  KILIMINĘ DANGĄ, ČIUŽINIUS IR KT. VALOME BALDUS IŠ ĮVAIRAUS GOBELENO, ODOS IR EKO ODOS. PO GILUMINIO VALYMO ODINIUS BALDUS IMPREGNUOJAME APSAUGINĖMIS DANGOMIS.  GILUMINIO VALYMO METU, YRA PAŠALINAMA GILIAI ĮSISENĖJĘ NEŠVARUMAI IR SUNAIKINAMOS KENKSMINGOS BAKTERIJOS,  NEMALONŪS KVAPAI..

Baldų valymas  –  valymo būdas, ne tik leidžiantis pašalinti riebalus, kitus nešvarumus ir įsisenėjusias dėmes, bet ir vizualiai suteikiantis baldams „naujumo“ efektą. Valymo metu taip pat naikina alergijų sukėlėjus, dezinfekuoja ir panaikina nemalonius kvapus namuose.
SOFA-LOVA – 50 Eur
SOFA 2-JU VIETŲ – 40 Eur
SOFA 3-JU VIETŲ – 50 Eur
KAMPAS 4-JU VIETŲ – 60 Eur
KAMPAS 3-JU VIETŲ – 50 Eur
LOVOS GALVŪGALIS – 20 Eur  
FOTELIS 20 Eur
PUFAS 10 Eur
KĖDĖ 5-8 Eur 

KILIMŲ VALYMAS

Kilimų valymas  – vis labiau pamėgsta klientai jau po pirmo bandymo. Tai švaros užtikrinimo būdas, ypatingai aktualus žmonėms, kuriems nuolat kankinasi, dėl alergijų. Kilimai išvalomi itin švariai, nes yra naudojamas  giluminis valymas, kai pasiekiamas giliausiuose sluoksniuose nusėdęs purvas, surenkami žmonių ir naminių gyvūnų plaukai.

KILIMINĖ DANGA  – 2-4 Eur/m2  
KILIMAI – 4-10 Eur/m2

ČIUŽINIŲ VALYMAS

Čiužiniams reikalinga tinkama priežiūra, kad jie žmonėms suteiktų ne tik komfortą, bet ir nuolatinį malonumą naudojantis jais. Čiužiniuose kaupiasi dulkių erkutės, veisiasi įvairios bakterijos, įsigeria prakaitas, tad ir laikui bėgant jie tampa nešvarūs ir ima skleisti nemalonų kvapą.

Kovoti su šia problema dabar labai paprasta, nes į pagalbą pasitelkiama čiužinių valymo garais technologija. Ši paslauga ypač aktuali alergiškiems bei auginantiems vaikus žmonėms, besirūpinantiems savo ir mažylių sveikata.

ČIUŽINYS 1-vietis 20 Eur

ČIUŽINYS 2-vietis 40 Eur  

Minimali užsakymo suma nuo – 50, Eur

Išsamesnė informacija telefonu
+37063701111
 
 

PASLAUGOS