Pastatų ir patalpų valymas

+37063701111

Ekologiškas valymas garais

Dabartinių buitinės chemijos priemonių sudėtyje yra daug kenksmingų medžiagų, darančių didžiulę, dažnai nepataisomą žalą žmogaus sveikatai. Siekdami to išvengti mes „suradome“ ekologišką valymo garais technologiją, kuri pašalina giliai įsisenėjusius nešvarumus ir sunaikina kenksmingas bakterijas, nekenkdama žmogaus sveikatai.

Garai prasiskverbia į giluminius valomų paviršių sluoksnius, tokiu būdu pašalinami nešvarumai, nemalonūs kvapai, sunaikinami

Alergenų sukėlėjai bei dezinfekuojama. Labai purvinų paviršių ar įsisenėjusių dėmių valymas tampa gerokai sudėtingesnis. Valymo garais technologija užtikrina nepriekaištingą švarą, naudojant minimalų priemonių kiekį. Mūsų pasirinktos priemonės yra biologiškai suyrančios, todėl, lyginant su cheminiu valymu, valymo garais procesas užtikrina ne tik geresnį rezultatą, bet ir ekologiją.

Valymo garais įranga užtikrina aukščiausią kokybę pranokdama net reikliausio kliento lūkesčius.

Dezinfekavimas ir Ozonavimas

Koronavirusui  COVID – 19 plitimui stabdyti, rekomeduojama daugiabučių namų laiptinių dezinfekcija. Dėl besikeičiančios epidemiologinės situacijos, kurią kelia koronaviruso paplitimo grėsmė, Aplinkos ministerija primygtinai ragina daugiabučių namų administratorius ir pačius gyventojus imtis priemonių šiai grėsmei mažinti. Viena iš užtvarų užkratui plisti – laiptinių dezinfekcija.

Dezinfekcija vykdoma keliais būdais: Ozonavimas, dezinfekcinio skysčio purškimas, karšti garai.

1.Ozonavimas – efektyviausia dezinfekavimo priemonė.

Ozono generatoriai plačiai naudojami dezinfekuojant laiptines nuo COVID -19, taip pat gamybinius įrengimus, administracines, gyvenamąsias, sandėliavimo ir kitas gamybines patalpas.

Ozonas naikina virusus, bakterijas, grybelius, dumblius ir jų sporas, pirmuonių cistas. Ozono poveikis labai greitas.  Ozonas pašalina nemalonius kvapus. Ozonas nesukuria šalutinių toksiškų produktų.  Ozono generatoriuje ozonas gaminamas iš atmosferoje esančio deguonies ir po sąveikos su cheminėmis ir mikrobiologinėmis medžiagomis tampa normaliu deguonimi.  Ozonas greitai virsta deguonimi.

Ozonas naikina mikroorganizmus 300-3000 kartų greičiau nei kiti tradiciniai dezinfekavimo būdai. Dėl šių savybių ozonavimas yra plačiai naudojamas patalpų dezinfekavimui.

Dezinfekcinio skysčio purškimas ant paviršių.Dezinfekuojančiu skysčiu purškiami: turėklai; lauko durų rankenos; pašto dėžutės, liftų mygtukai ir kiti paviršiai, su kuriais dažniausiai kontaktuoja gyventojai.

Dezinfekavimo priemonės:

Naudojamos tik sertifikuotos ir ES Komisijos reglamentuotos priemonės. Etanolio pagrindo, ne mažesnio negu 70% dezinfekcinis skystis. Vandenilio peroksido pagrindo dezinfekcinis skystis. Paviršius, kuriuos gali sugadinti natrio hipochloritas, reikia valyti 70% koncentracijos etanoliu.

Valymas-dezinfekavimas garais. Naudojame, pramoninius, galingus garo generatorius, kuriuose garo temperatūra pasiekiama 200 C, ir sukuria 16 barų slėgį. Turint šiuos parametrus, valymas garais užtikrina aukščiausią rezultatą. Garų šilumos poveikis sunaikina virusus, mikrobų baltymams, taip pat bakterijų ir grybelių riebalinių ląstelių membranų sunaikinimas užmuša mikrobus. Garais dezinfekuoti veiksmingiausia yra minštus paviršius (baldai, kilimai, kiliminės dangos, čiužiniai ir kt.).

Valymo paslaugos