Plovimas garais įvairiuose sektoriuose

+37063701111

Plovimas garais įvairiuose sektoriuose

Laivų, jachtų plovimas

Vandens transportas – laivai, jachtos – kaip ir automobiliai reikalauja nuolatinės priežiūros. Efektyviausias ir patogausias būdas nublizginti vandens transportą iš išorės ir kruopščiai išvalyti vidų – pasitelkti į pagalbą mobilią garų plovyklą. Didžiausias privalumas, dėl ko ypač verta rinktis mobilią valymo garais paslaugą vandens transportui yra tas, kad jis nuplaunamas jo net neiškėlus iš vandens. Po valymo garais procedūros likę nešvarumų likučiai surenkami šluoste.

Graffiti šalinimas

Graffiti – kiekvieno praeivio dėmesį patraukiantys piešiniai ant gatvės statinių sienų ir panašių paviršių. Kadangi jie piešiami dažais arba rašalu, jų pašalinimui reikalingos specialios valymo priemonės. Vienas efektyviausių būdų pašalinti graffiti – valymas garais.

Biurų valymas – tekstilė

Biurų valymas tradiciniais valymo būdais t.y. vandeniu ir cheminėmis priemonėmis reikalauja ilgo proceso ir neužtikrina ekologijos. Daugeliu atveju po valymo cheminėmis priemonėmis reikalingas tekstilės džiovinimas ir patalpų vėdinimas. Valymas garais – tinkamiausias pasirinkimas, siekiant geriausio rezultato.

Viešbučių valymas

Patenkintas klientas – svarbiausias tikslas, keliamas viešbučių versle. Vargu, ar klientas dar kartą sugrįš į tą patį viešbutį, kuriame pasigedo švaros ir tvarkos. Valymo garais technologija užtikrins idealią švarą viešbutyje, į kurį kiekvienam klientui norėsis sugrįžti.

Ozonavimas

Ozonavimas – ekologiškas ir efektyvus būdas panaikinti nemalonius kvapus ir „išvalyti“ orą automobilyje, namuose ir kitose, pačios įvairiausios paskirties patalpose. Daugiau informacijos

Vaikų darželių – kambarių valymas

Vaikų darželiai ir žaidimų kambariai – erdvės, kuriose vaikai praleidžia itin daug laiko. Patalpų, kurios valomos cheminėmis medžiagomis, ore yra daugybė kenksmingų dalelių, kurios kvėpuojant patenka į plaučius ir žaloja sveikatą. Šiuo atveju, valymas garais yra tikras išsigelbėjimas.
Valymo garais technologija apsaugo ir vaikus, ir suaugusius nuo įvairių nepageidaujamų alerginių reakcijų ir kitokio sveikatos sutrikdymo.

Medicinos, maitinimo įstaigų valymas

Maitinimo ir gydymo įstaigos, tai tokie sektoriai, kuriuose, labiau nei bet kur kitur, būtina išlaikyti patį aukščiausią patalpų ir įrangos švaros lygį. Valymas garais tam idealiai tinka. Valymo garais technologija užkerta kelią bet kokių patogenų (bakterijų, virusų, grybų, pirmuosnių) augimui bei plitimui.

Pramoninių įrenginių valymas

Valymo garais technologija gerokai supaprastina, pagreitina ir palengvina valymo procesą, todėl ji naudojama daugelyje pramonės šakų (maisto pramonėje, elektromechanikos pramonėje, farmacijos pramonėje, aviacijos ir inžinerijos pramonės šakose, viešbučių versle ir pan.)
Pasitelkus valymo garais technologiją, bet kokią pramonėje naudojamą įrangą išvalysite ekologiškai ir be jokio kenksmingo cheminio poveikio.