fbpx

Automobilio cheminis valymas, poliravimas

Automobilio cheminio valymo paslauga skirta išvalyti automobilio vidaus paviršius naudojant cheminius ploviklius ir specializuotą įrangą. Tai gali apimti sėdynių, lubų, grindų, durelių, stoglangių ir kitų automobilio paviršių valymą. Cheminio valymo procesas dažniausiai prasideda nuvalant automobilio sėdynes, grindis, dureles ir lubas specialiais plovikliais. Tai padeda pašalinti dulkes, pleiskanas, riebalus ir kitus nešvarumus. Tada naudojama speciali įranga, kuri vakuumo pagalba sugeria likusias daleles ir drėgmę.

Atliekant cheminį valymą yra išvaloma: sėdynės, durelių apmušalai, saugos diržai, stogo danga, kilimėliai ir kilimas, bagažinės, plastmasinės detalės, odinių paviršių impregnavimas, langų valymas, džiovinimas, ozonavimas-dezinfekavimas. Dovana – automobilio išorės nuplovimas.

Mažas lengvasis automobilis………………………………..80€
Įprastas lengvasis automobilis……………………………100€
Visureigis, minivenas………………………………………………..120€
Vaikiška kėdutė…………………………………………………………….20€

Mažas lengvasis automobilis………………………………………….80€
Įprastas lengvasis automobilis………………………………………100€
Visureigis, minivenas…………………………………………………………….120€
Vaikiška kėdutė………………………………………………………………………..20€

Papildomai:
– Šviesus salonas +10€
– Didelis užterštumas, gyvūno plaukai, pelėsis, medžio pjuvenos, statybinės šiukšlės nuo +10€ iki +50€ (priklausomai nuo užterštumo)
– Skenduoliai +50€

Kainos nurodytos be PVM.

Poliravimas

Mūsų patyrę meistrai jau daugiau nei 10 metų sėkmingai atlieka automobilio poliravimą ir atnaujinimą. Automobilio kėbulo, žibintų poliravimas ir šlifavimas atliekamas 1-3 etapais, naudojant tik profesionaliausia įrangą ir patikimas medžiagas – Sonax, Rupes, Koch  ir kt. Patikėkite mūsų profesionalams savo automobilį ir jis bus nepriekaištingos išvaizdos ir kokybės!
Poliravimo orientacinės kainos: nuo 150€ iki 300€ Žibintų poliravimo kaina 30€

NANO danga

Jūsų paslaugoms – išskirtinį blizgesį automobiliui suteikianti nano danga. Automobilio išorės padengimas nano danga apsaugo paviršių nuo subraižymų, apsauginis sluoksnis neleidžia stipriai prilipti purvui, suteikia išskirtinį ir ilgalaikį blizgesį be vaškavimo ar poliravimo.

NANO vaškas 60€
NANO keramika 200€

Minimali užsakymo suma - 50€

Susisiekite su mumis!

Call Now Button